Rok 2005: Chceš se stát tajným agentem „KN 001“?

O prázdninách určitě doma sedět nebudeš – podaří se ti objevit na svých toulkách nějakou knihovnu – nebo dokonce knihovny? To by bylo výborné! Ale musíš přínést důkaz: razítko a nějaké informace.

Výsledky

Před prázdninami jsme vyhlásili soutěž s objevitelským námětem - vyhledávat v jiných městech knihovny, provést průzkum a donést důkaz přítomnosti – razítko knihovny.

Vydali jsme cca 50 soutěžních průkazů, „Průkazy agenta“ se nám však vrátily pouze 3 (z toho jeden nesoutěžně), a proto oba zúčastněné oceňujeme věcnou odměnou:

Jana NEVOLOVÁ (úžasný výsledek SUPER! – 4 knihovny: Pardubice, Blatná, Švihov, Horažďovice, byla i v brněnských knihovnách, ale tam nespolupracovali) – dostává pravý knihovnický dárek: plyšák Medvídek PÚ

Rodina SEDLAČÍKOVA (navštívili knihovnu v Olomouci) – dostávají pravý knihovnický dárek knihu: Kam běží modrá liška

Vytvořeno: 30. 7. 2005