Březen - měsíc Internetu 2006

Motto 9. ročníku této akce „Na úřad přes internet – přímá linka“.

Akce je zaměřena na zlepšení komunikace úřadů s občany prostřednictvím internetu a  cílem je seznámit zájemce s webovými stránkami veřejné správy, jako užitečného zdroje informací bez prostředníka.

Březen měsíc internetu 2006 Hledej – najdeš

Pro všechny zájemce o danou tématiku bude v knihovně k dispozici leták s přehledem webů veřejné správy. Leták si můžete odnést s sebou.

Bonus navíc

Na letáku naleznete i další zajímavé a užitečné adresy, které se mohou každému člověku v v běžném životě hodit.

Internet není španělská vesnice

V určitých dnech a stanoveném čase bude probíhat ukázka práce s internetem, spojená s možností sjednat si individuální instruktážní lekci zdarma.

Webová pošta – moderní komunikace pro každého

Co je to e-mail, ukázka a instruktáž - určena zejména pro seniory a vůbec všechny, kteří to chtějí poprvé zkusit a trochu se toho bojí. Není ale proč.

Haló, tady www.knihovna-skutec.cz

Seznámení s novými webovými stránkami Městské knihovny ve Skutči a upozornění na sekci odkazů. Prohloubení práce s internetovým ON-LINE Katalogem a dalšími knihovnickými zdroji na internetu.

Koupíš si počítač?

Dle zájmu místních firem letáky s konkrétními nabídkami.

Za kolik internet?

Dle zájmu místních firem letáky s konkrétními nabídkami.

Vytvořeno: 1. 3. 2006