…A jak jsme slíbili, tak jsme splnili!!!

Zveme vás na týden knihoven do skutečské knihovny. Týden knihoven probíhá v celé republice, a také u nás, ve Skutči. V prvním říjnovém týdnu. Naše nabídka je pestrá, přijďte se podívat.

• Předvedeme a naučíme vás vyhledávat knihy na počítači v katalogu naší knihovny.
  • Nově příchozí a registrovaní čtenáři v dětském oddělení to budou mít do konce roku zdarma.
  • A nakonec jedno překvapení. V úterý a čtvrtek od šestnácti do osmnácti hodin bude v knihovně otevřen čarodějnický kumbál pod heslem Plnění tajných přání.

Na prohlídku knihovny zveme nejen děti, ale i širokou veřejnost. Čtení totiž člověka nejen šlechtí, ale i povznáší. A kdo by se dnes nechtěl cítit vznešeně?

Bližší informace naleznete na plakátku (DOC 35 KB) v budovách skutečských škol, na vývěsce u městského úřadu a také v okně knihovny.

Tak na shledanou v knihovně

Zájemce jsme zasvětili do vyhledávání v katalogu, přivítali několik nových dětských čtenářů (díky za ně!), proběhly dvě exkurze čtvrťáků ze Základní školy Komenského a každý příchozí čtenář dětského oddělení dostal ke svému překvapení dárek! Mohl si vybrat z dárkových předmětů vkládaných do časopisů Bravo, Witch, Dívka a jiných.

A co zaujalo nejvíc? Čarodějnický kumbál, kde se plnila tajná přání. Naše čarodějnice přivítaly „magických 33“ zájemců o jejich služby. Tak všem odvážným přejeme štěstí!!!

A nabízíme několik pohledů do čarodějného kumbálu.

Vytvořeno: 24. 9. 2007