Prodej dětských knih v knihovně

Hledáte vhodný dárek k Vánocům pro děti? Městská knihovna ve Skutči ve spolupráci s nakladatelstvím THOVT připravila pro všechny zájemce o dobrou knihu prodej zábavných a naučných knih pro mladší děti. Přijďte se podívat – prodáváme od poloviny listopadu.

Pod stromeček knihu

Prodej dětských knih v knihovně

Městská knihovna ve Skutči ve spolupráci s nakladatelstvím THOVT připravila pro všechny zájemce o dobrou knihu prodej zábavných a naučných knih pro mladší děti.

Zveme Vás, kteří hledáte vhodný dárek k Vánocům pro děti. Přijďte se prosím nezávazně podívat. Knihy jsou velmi hezké a nejsou drahé. Prodáváme je totiž bez obchodní přirážky, tím pádem je máte možnost zakoupit se slevou 29%. U nás v knihovně jsou ty krásné knihy o třetinu levnější než v kamenném obchodě – například knihu stojící jinde 190 Kč u nás se slevou pořídíte za 135 Kč.

Bližší informace, a hlavně knihy z THOVTU, najdete nejen v knihovně – dětském oddělení. Ukázka knih je umístěna i za oknem knihovny a  vybírat můžete přímo na stránkách nakladatelství. A nakupovat u nás se slevou.

Zde naleznete úplný přehled námi nabízených knih z edic: Knihy pro nejmenší, První čtení pro zábavu, První čtení s poučením, Na stopě pravěkým záhadám, První čtení v angličtině/němčině a dalších…

Vaší pozornosti doporučujeme velmi neobvyklé knihy o pravěkých zvířatech, jejichž součástí jsou repliky kostí, zalité speciální hmotou v podložce, paleontologické nástroje a přehled kostí. Dítě si může kosti „vykopat“, očistit a sestavit kostru pravěkého živočicha.

Prodej knih a kalendářů města Skutče 2007 každý den v době provozu Internetu pro veřejnost, do konce měsíce prosince (tedy do 21.12.2007, kdy jsme zde před vánoci naposledy).

Vytvořeno: 20. 11. 2007