Májová výstava v knihovně

1. - 31. května 2009 – Moderní ilustrace knížek pro děti nakladatelství Baobab a Meander

Městská knihovna ve Skutči velmi dobře spolupracuje s oběma druhými třídami na ZŠ Smetanova ve Skutči. S paní učitelkou Fenikovou a Bezdíčkovou a „jejich“ dětmi se scházíme každý měsíc a připravujeme interaktivní dvouhodinové besedy na předem dohodnutá témata. Březnové téma bylo Současné knihy pro děti s moderní ilustrací. Soustředila jsem u sebe několik desítek krásných knížek, o kterých jsme si povídali, prohlíželi je a děti hodnotily ilustrace jako paní učitelka známkuje výkresy.

Protože byla opravdu škoda soubor těchto krásných knih zařadit rychle zpět do fondu, kde zůstanou tak trochu skryty, v měsíci květnu byly pro vás v dětském oddělení k dispozici. Mohli jste se s nimi pokochat, ohodnotit je, popovídat si o nich.

Bohužel, tato příležitost Vámi využita nebyla… tak snad příště? Věříme že ano!

Vytvořeno: 5. 6. 2009