Pasování druháčků za Rytíře Řádu čtenářského

Poslední den školního roku 2008/2009 jsme opět po roce tradičně pasovali druháčky za Rytíře Řádu čtenářského v obřadní síni Městského úřad ve Skutči.

Skutečské knihovna spolu se starostou města očekávala vzácnou návštěvu Písmenkového krále se svým panošem. Panoš tentokrát z neznámého důvodu nedorazil, a tak jsme díky vstřícnosti Petra Sedláka z „kultury na Městě“ zaměstnali panoše zbrusu nového. Zvládl to a osvědčil se – jeho služby budeme používat i nadále (s jeho souhlasem).

Letos malá ale významná změna k lepšímu! Každý „Rytíř“ dostal od knihovny novou knihu , známou Alenka v říši divů, dílo anglického matematika a logika Lewise Carrolla.

Můžete se podívat také na „Pasování druháčků za rytíře 2007 z 23. 7. 2007“. Scénář a text slibu (WORD).

Vytvořeno: 17. 8. 2009