6. Knihovnická olympiáda

Knihovnická olympiáda je za námi… a byla fajn

Každoročně, a někdy i 2x ročně, pořádáme společně s panem Štěpánem Doležalem pro starší žáky obou skutečských základních škol netradiční zábavnou soutěž, která prověří jejich literární i jazykové vědomosti. 12. listopadu, v pátek dopoledne, proběhla zatím poslední akce tohoto druhu a zase se ukázalo, že každý, kdo se někdy zúčastnil, se  rád vrací. Discipliny každý rok obměňujeme, některé stálice však zůstávají. Na rozdíl od „deváťáků“ na základní škole končících. Ti litují, že už nemohou s námi být! Zvláštností této olympiády je, že v jednotlivých soutěžích sedí na místě rozhodčích a časoměřičů pomocníci – spolužáci soutěžících. Do poslední chvíle však nikdo ani na jedné ze zúčastněných stran netušíí v čem se bude soutěžit, snad kromě Hledání v katalogu a tzv, Úklidu do koše.

Letošní vítězná trojka byla z „dolní školy“, ale jak to bude příště je ve hvězdách…

Vítezná trojka:
  1. Barbora Novotná + Šárka Macháčková
  2. Urbanová Michaela + Šmahelová Lenka
  3. Katka Dospělová + Michaela Čápová
Výsledky jednotlivých disciplin Co vše chcete vědět o olympiáděFotografie
Datum vložení: 20. 12. 2010 8:00