Kniha pro prvňáčka – Dudek je nejlepší!

28. 2. 2010 poránu jsme pořádali pro prvňáčky besedu „Adolf Dudek ilustrátor“ v rámci projektu Knížka pro prvňáčka; třetí akci. Zase něco jiného

Půjčili jsme si na to muzeum obuvnictví, abychom se tam všichni vešli. Pan Dudek je exot a okamžitě s dětmi navazuje ten nejužší kontakt a zfamfrní všechny bez rozdílu věku, vzdělání a vyznání. je to prostě blázen. Ve Skutči měl 6 besed a ta poslední se konala v domově pro seniory. Dovedu si představit, že i babičky a dědové z něho šíleli a rozhodně se o něm tam bude povídat nejméně týden a z jeho návštěvy se stane legenda.

Před besedou se podepisují knihy, Mistr je nesmírně vtipný a pohotový, výbuchy smíchu, gejzíry bujného veselí!

Před besedou se podepisují knihy, Mistr je nesmírně vtipný a pohotový, výbuchy smíchu, gejzíry bujného veselí!

Mistr v akci, nešetří se, přestože má bezlepkovou dietu

Mistr v akci, nešetří se, přestože má bezlepkovou dietu.

Úmrtnost fotografií byla převeliká, Mistr nepostojí a neustále sebou vrtí. To není rozcvička, to je prezentace knižních titulů.

Děti jsou v šoku a dělají přesně to, co Mistr zavelí. Ze všech stran nás sledují obuvničtí dělníci. Jistě i oni uvítali tohle vytržení z neustálé pilné práce.

Mistrovo pracovní zátiší.

Mistr popíjí – i to bylo záminkou k všeobecnému veselí

Mistr popíjí – i to bylo záminkou k všeobecnému veselí.

Děti uléhají na Mistrův pokyn na zem. Neobávají se znečištění, Mistr je ubezpečil, že před akcí osobně vyluxoval podlahu. Šílenství dostupuje vrcholu!

Lekce výtvarné výchovy se dostane i paní učitelce. A věděli jste, že vše se dá nakreslit zapomoci 4 základních tvarů?

Mistr mi zapózoval po akci.

Více fotografií na rajčeti.

Datum vložení: 28. 2. 2011 8:00