Rok se s rokem sešel a zase tu máme Pasování

Pasujeme známé firmy – moje oblíbené prvňáčky ze ZŠ Smetanova, s kterými letos tolik spolupracuji a druháčky ze ZŠ Komenského.

Scénář tradiční, jen máme opět nového panoše, ale to tolik nevadí, stejně nemluví, jen se důležitě tváří a přikládá meč k rameni, tak žádné zvláštní školení nepotřebuje. Takže nějaké fotky.. a za rok zase nashledanou. Doufám, že se noví rytíři budou také pilnými čtenáři a ochránci knihovny! Hurá, sláva jim!

Momentka ze zákulisí, poslední úpravy kostýmu..

Momentka ze zákulisí, poslední úpravy kostýmu ..

Naše chlouba:  Atraktivní dvojice  Král Písmenkové říše a jeho panoš

Naše chlouba: Atraktivní dvojice Král Písmenkové říše a jeho panoš