15. Podvečerní čtení – květnové

11. května proběhlo po dvou absencích znovuobnovené Podvečerní čtení pro děti a jejich přátele. Povedlo se! Nedělali jsme velkou reklamu, ale všichni, co si přáli, aby pokračovalo přišli: Michal Hiesböck, Ondřej Faltys, Martin Obrovský s doprovodem a paní Trníková a její trojice hodných chlapců a tentokrát přišel i nejstarší kvintán!

V tomto komorním a empatickém prostředí jsem představila nové knihy a pohovořila o těch, které dostaly literární ceny, upozornila na některé zajímavosti (ilustrátor a spisovatel Pavel Čech samouk) a pohovořila nadšeně o žánru zvaném Komiks. Oblíbené promítání bylo. Nadělila jsem si oblíbený osvětový film O zvědavé veverce, který se setkal s nadšením všech zúčastněných. byla to znovuobnovená repríza.

15. podvečerní čtení (plakát)

Datum vložení: 18. 5. 2012 8:00