Velká letní soutěž „Plyšák-turista“

* se záštitou starosty Pavla Novotného Vážení čtenáři, nebudeme zastírat, že naše letní fotografická soutěž nebyla pro mnohé z vás tak atraktivní, jak se čekalo. Přišly nám jen dva ohlasy a 4 fotografie.

Nejprve se ozvala Anička Jehličková - 8 let, z Kvasína. Poslala fotku ze Sněžky s plyšákem jménem Dick, dinosaurem.

Anička Jehličková - 8 let, Kvasín 2, 539 73 Skuteč. Jsem vyfocena na Sněžce s plyšákem Dick, dinosaurem.

Koncem srpna poslal 3 fotografie Jakub Kříž – 10 let, z Prahy; hlavní roli v seriálu hrál modrý pták na dovolené.

Jakub Kříž: Kdo říkal, že prázdniny mají být akční?

Jakub Kříž: V pohybu

Jakub Kříž: Táboření (na zahradě)

A to bylo bohužel nebo možná i bohudík vše (dík moc alespoň za ty dva účastníky, konkurence je veliká; děkujeme Aničko i Jakube).
S kolegyněmi ze skutečské knihovny jsme se rozhodly v tomto případě posoudit fotografie samy, a jednoznačným vítězem soutěže jsme zvolily:

Jakuba Kříže s jeho sérií fotografií s panem Haidegerem Krákorou, modrým papouškem nalezeným na půdě, jehož původ se ztrácí v mlhách času.

Anička Jehličková dostává cenu druhou, třetí je neudělena.

Díky panu starostovi Pavlu Novotnému, patronovi soutěže, dostane Jakub a jeho přítel pan Krákora výpravnou publikaci o městě Skutči a skutečský kalendář pro příští rok 2013.
Anička s kamarádem Dickem obdrží skutečský kalendář 2013 a pytlík bonbonů.

Dárky budou zaslány poštou v dohledné době (kalendáře dosud nejsou k dispozici), ale pokud účastníci projeví obratem zájem, mohou si pro ceny přijet osobně (kontakt:mailto:info@knihovna-skutec.cz).

Vytvořeno: 6. 9. 2012