2. beseda s Veverkami ze školky

Další beseda s Veverkami se konala týden před volbami, 22.10.2013, a tak jsme si s dětmi také zavolili. Volili jsme, jakou pohádku o žabáku Kvakovi a ropušáku Žbluňkovi budeme předčítat. Každý volič dostal od pošťáka svou modrou obálku se symbolem koláče a dopisem a za plentou se rozhodl jestli zvolí to či ono.

Volby v knihovně

Počítáme hlasy

Volby dopadly dobře, po sčítání byl zjištěn pouze jeden neplatný hlas! A vyhrála pohádka Psaní.
Každou besedu bych si měla zapamatovat jména Veverek, kteří vyhrají nějakou soutěž. A koncem roku bych měla všechny Veverky pojmenovat. Po druhé besedě jich znám jménem již pět!

Tomášek, Sárinka a Lukáš

Zuzanka a Šimon

A na závěr si prohlédněte kresby knihovnických skřítků, které děti nakreslily v mateřské škole a paní učitelka Netolická z nich vytvořila dva velkoplošné obrazy.

A jaká jména děti skřítkům vymyslely??

Knihovníček
Baruška
Lezedoknížek
Všudybýlek
Zlobiváček
Dájinka
Pořádníček
Koktálek
Všeználek
Brouček. Čepička
Bambulka
Smíšek
Chichotálek
Breptálek
Nepořádníček
Vtipálek
Strašidýlek
Bábovka

No, a co myslíte? Jak jsme skřítka pojmenovali? Nevíme jak vám, ale nám se nejvíc líbil Knihovníček, a na tom jsme se shodli i bez hlasování.

Vytvořeno: 8. 11. 2013