Cyklus besed s Veverkami z MŠ Osady Ležáků

Paní učitelka Ludmila Netolická přišla s nápadem, že bychom se se staršími dětmi – Veverkami, mohli setkávat v knihovně častěji než jen jednou za rok. V MŠ se totiž rozhodli propagovat akci Celé Česko čte dětem, a tak se budeme vídat společně každý měsíc a možná se paní knihovnice vypraví i do školky. Dnešní beseda se nesla pod názvem Veselé skřítkování, a seznámili jsme se s knihovnou a knihovnickým skřítkem, který je velmi zlobivý. Celým rokem nás spolu s ním budou provázet i dva žabáci – Kvak a Žbluňk. Pardon, Žbluňk je ropušák. Přečetli jsme si jejich první podzimní příhodu o kamarádství a spadaném listí, které se musí pohrabat a těšíme se na další setkání. Máme všichni nějaké úkoly do příště, ale to hravě do 22. října zvládneme.
Vytvořeno: 2. 10. 2013