Marek Šolmes Srazil a květinové děti

POZOR!!! VIDEO!!! Hipíci existují, kdo by to řek! Dnes, 23. května roku 2013 jsme se stali v kulturním klubu svědky toho, že hipíci nevymřeli a ani se na to nechystají. Jeden z nich k nám totiž zavítal. Poznali jsme ho podle jeho batikovaného trika, hipísáckého symbolu, džín, korálků, delších vlasů a hlavně… je to velký pohodář s úsměvem na tváři. Ano, navštívil nás Marek Šolmes Srazil, co napsal knížku pohádek pro děti a také si ji sám skromně ilustroval. Ale vystačí si.

Dvě besedy pro prvňáky obou základních škol se uskutečnily netradičně ve velkém sále klubu a hrálo se, zpívalo a soutěžilo jak o život.

Nálada byla jako na květinovém mejdanu, pan Šolmes si okamžitě děti získal a rozdováděl je jaksepatří. Pověst, která ho předcházela nelhala. Je skvělý! A tak pár fotek a BONUS – video s Šolmesovou japonskou rozcvičkou:

“Šolmesova japonská rozcvička” je nejlepší pro zdraví! Doma, v práci, ve škole – vás na nohy postaví. Doporučuje Marek Šolmes Srazil a děti ze Skutče.

Více fotek na rajčeti: ZŠ Smetanova, ZŠ Komenského
Datum vložení: 23. 5. 2013 8:00