Setkání s „rytířkou Řádu krásného slova“

V pondělí 5. června 2017 jsme v knihovně ve Skutči přivítali spisovatelku, paní Ivonu Březinovou, nositelku titulu „rytíř Řádu krásného slova“ a mnoha dalších literárních ocenění.

Setkáním se známou autorkou knih pro děti a mládež jsme odměnili druháčky ZŠ Smetanova za jejich pravidelné návštěvy knihovny.

Děti se dozvěděly, jak se paní Ivona Březinová stala spisovatelkou, nahlédly do jejího světa pohádek a příběhů, a také zjistily, co předchází tomu, než knížka spatří světlo světa.

Věříme, že toto milé setkání přivábí děti ke čtení, třeba i k tomu prázdninovému.

Velký dík patří i paní učitelce Janě Peřinové a paní učitelce Ivaně Kosařové, které věnují čas k návštěvám knihovny. Čas, který se určitě vyplatí, protože velká část jejich druháčků je už pravidelnými návštěvníky knihovny i ve svém volném čase.

Vytvořeno: 6. 6. 2017
Poslední aktualizace: 6. 6. 2017 09:38