Týden knihoven 2017 – Hrajeme si s pohádkou

Týden knihoven 2017 – Hrajeme si s pohádkou 1Pohádkové odpoledne v knihovně

V rámci celostátní akce Svazu knihovníků a informačních pracovníků nazvané Týden knihoven jsme ve čtvrtek 5. října přivítali děti s jejich rodičovským doprovodem při odpoledním pohádkovém čtení. Účast nebyla velká. To jsme však ocenili až později při tvoření po pohádce, kdy bylo třeba hodně místa.

A co děti čekalo? Po přečtení pohádkového příběhu Největší poklad děti hledaly poklad ukrytý v knihovně. A protože se ukázalo, že kluci jsou rození detektivové, nebyl to pro ně zase tak obtížný úkol. Kluci dokázali, že nejsou žádní chamtiví piráti a o poklad se spravedlivě rozdělili. Na památku si každý vyrobil lodičku a než odpluli domů, dostali velkou pochvalu. Takhle šikovní kluci se rozhodně neztratí.

Vytvořeno: 10. 10. 2017
Poslední aktualizace: 10. 10. 2017 15:00