Pošli pohled – vyhraj knihu! Knihovna se těší!

Léto a prázdniny tu budou CO BY DUP! Víte… vaše knihovna v té době trochu osiří; čtenáři se rozejdou, rozutíkají a rozlétnou do všech světových stran! Ona ale zůstane na svém místě a bude trpělivě čekat na váš návrat. Zdá se, že jí zase letos bude dva měsíce pěkně smutno… A tak jsme dostaly nápad, jak jí to čekání na čtenáře zpříjemnit! Rozveselte ji pohledem! Co rozveselte… Roztancujte jí! Vaším pohledem!

Sama cestovat nemůže, ale vy jí můžete poslat ze svých cest a putování, z chaty, od moře nebo z lesa, z rozhledny, či z Paříže pohled nebo lépe řečeno pozdrav.

Piště všichni – malí, velcí, kluci, holky, ženy, muži, rodiny, oddíly i skupiny.

Zvítězí vaše originalita i smysl pro humor. Také oceníme nejvzdálenější místo planety nebo možná i sluneční soustavy? Ještě nevíme – každopádně se těšíme!

Piš, piš, piš:

Smetanova 254