Docentka Věra Přísná v akci aneb pitva knihy

Ve čtvrtek, 14. června, přijela do městské knihovny vzácná návštěva. Docentka patologie Věra Přísná! Zajímavé na ní bylo to, že je to dvojče paní knihovnice Zdenky. Poprvé ve svém životě provedla docentka Přísná pro druháčky ZŠ Smetanova pitvu knihy, ovšem hledání knihy kterou si paní docentka vybrala a na které trvala – byla ochotna pitvat pouze knihu patřičně romantickou a zamilovanou, se poněkud protáhlo, protože opět do hry zasáhl potměšilý knihovnický skřítek a knihu schoval na hřbitov. Za pomoci holoubka a tajných dopisů se kniha nakonec našla a pitva za asistence žáků skutečně proběhla. To jsme si všichni oddechli.... Byla to akce velmi odborná a vzdělávací, a tak není divu, že jsme si pak museli vybít adrenalin na hře zvané KUFR.

Datum vložení: 20. 6. 2012 8:00