Dílnička s knihvazačem Jardou Těsnohlídkem

Na dnešní den 12. června jsme pozvali pana knihvazače Jardu. Ačkoli ho bolelo po víkendu v zádech, přijel a dílničku uskutečnil. Vázala se kniha básní, kterou napsali a ilustrovali třeťáci. Ale protože už loni jednu knihu napsali a také „svázali“, věnovali dílničku oběma prvním třídám ZŠ Smetanova. Bylo nás hodně a knihoivna by nám nestačila. Proto jsme se uchýlili do školní družiny, ale nevím nevím zda to bylo šťastné řešení. Akustika v tomto prostoru nebyla ideální. Ale i tak se dílnička vydařila a v jednu chvíli se nás zde sešlo více jak šedesát, protože se přišli podívat i třeťáci, kterým kniha poezie bude patřit.

Knihař Jarda Těsnohlídek

Jó, knihař, ten tvrdej chleba má... musí znát předsádku, knižní blok, kapitálek, distanc atd...

Přišli se podívat i autoři knihy, třeťáci

Jarda vymyslel krásnou obálku

Velikost knihy naší knihy Jardu nepotěšila, ale přežil to

S Jardou se chce vyfotit každý!

Výrobky z Jardovy dílny

Témata básní a jejich autoři
Texty básní
Více fotek na rajčeti