Menu
Městská knihovna Skuteč
nahoru

MAŠINKY jedou!!

S panem Alešem Markem a jeho „mašinkami“ se setkali tehdejší prvňáčci už loni. Pan Marek nám nabídl interaktivní představení o mašince Tomášovi a jeho kamarádech a my jsme tehdy nezaváhali a kývli jsme. A udělali jsme dobře. Dvě besedy se uskutečnily v městském muzeu a shodli jsme se. Besedy se vydařily. S panem Markem, který je mimochodem tělesně postižený, a to není nepodstatná informace, se děti sžily velmi rychle a jakékoli bariéry vzápětí zmizely. Mašinky to vyhrály na celé čáře. Letos přichází pan Marek s novou inscenací: Lokomotiva Tomáš a horký letní den. Premiéru jsme měli v knihovně v pátek, 3. května 2013, s MŠ ze Žďárce u Skutče.


Oproti předpokladům (spočítali jsme děti podle fotografie a bylo jich 12), se dostavilo dětí 22, ale i tak se to zvládlo a dobře dopadlo. Vždy je zezačátku trochu tréma a obava, ale snad je to v pořádku a jinak to nejde..

Další 3 besedy uskutečníme s panem Markem a jeho mašinkami v květnu, v rámci projektu Knížka pro prvňáčka a v jednání je představení pro MŠ v Předhradí.

Atmosféru besedy pro MŠ Žďárec u Skutče vám přiblíží fotografie:


Nemrač se, Každý přece vyhrát nemůže.

Datum vložení: 9. 5. 2013 8:00
Datum poslední aktualizace: 12. 5. 2017 23:47
Autor: Eliška Pečenková

Informace, které by se
Vám mohly hodit.

Novinky ve fondu

Novinky ve fondu

Doporučená četba

Seznamy doporučené četby

Společenské hry

Společenské hry

Bookstart

Bookstart  

Městská knihovna Skuteč

Městská knihovna Skuteč