Navigace

Obsah

MAŠINKY jedou!!

Typ: ostatní
S panem Alešem Markem a jeho „mašinkami“ se setkali tehdejší prvňáčci už loni. Pan Marek nám nabídl interaktivní představení o mašince Tomášovi a jeho kamarádech a my jsme tehdy nezaváhali a kývli jsme. A udělali jsme dobře. Dvě besedy se uskutečnily v městském muzeu a shodli jsme se. Besedy se vydařily. S panem Markem, který je mimochodem tělesně postižený, a to není nepodstatná informace, se děti sžily velmi rychle a jakékoli bariéry vzápětí zmizely. Mašinky to vyhrály na celé čáře. Letos přichází pan Marek s novou inscenací: Lokomotiva Tomáš a horký letní den. Premiéru jsme měli v knihovně v pátek, 3. května 2013, s MŠ ze Žďárce u Skutče.

Oproti předpokladům (spočítali jsme děti podle fotografie a bylo jich 12), se dostavilo dětí 22, ale i tak se to zvládlo a dobře dopadlo. Vždy je zezačátku trochu tréma a obava, ale snad je to v pořádku a jinak to nejde..

Další 3 besedy uskutečníme s panem Markem a jeho mašinkami v květnu, v rámci projektu Knížka pro prvňáčka a v jednání je představení pro MŠ v Předhradí.

Atmosféru besedy pro MŠ Žďárec u Skutče vám přiblíží fotografie:


Nemrač se, Každý přece vyhrát nemůže.


Vytvořeno: 9. 5. 2013
Poslední aktualizace: 12. 5. 2017 23:47
Autor: Eliška Pečenková